o muzeum.jpg
Grudzień 2020

Wtorek, 08.09.2020
Zawody w powożeniu zaprzęgami parokonnymi.

W ramach tegorocznych jubileuszowych 30. Targów Rypin Agra organizatorzy Miasto Rypin, Starostwo Powiatowe w Rypinie i Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Rypinie, a także partnerzy MOSiR Rypin ( MOSiR Rypin) i  Muzeum Ziemi Dobrzyńskiej zapraszają na Zawody w powożeniu zaprzęgami parokonnymi, które odbędą się w dniu 13 września ( niedziela ) 2020 roku start o godzinie 14.00. Zawody odbędą się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Sportowej w Rypinie, a sam dojazd dla osób biorących udział w zawodach oznaczono na mapce. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o kontakt z panem Jackiem Soborskim lub do muzeum - nasz e-mail: . Zawody odbywać się będą w trybie towarzyskim według znanych i powszechnie stosowanych reguł. Informacja dla publiczności, będą wyznaczone sektory według procedur sanitarnych oraz miejsca do dezynfekcji dłoni.

Plakat zawody w powożeniu

Plakat zawody w powożeniu mapa dojazdu