Sobota, 07.10.2017
Miejsce: Rypiński Dom Kultury, ul. Warszawska 8, Rypin
Niedziela, 08.10.2017
Miejsce: Rypiński Dom Kultury - kino "Bałtyk"
Piątek, 13.10.2017
Miejsce: Plac przed Rypińskim Domem Kultury
Środa, 12.07.2017
Album - Rypin w starej fotografii.

Album Rypin w starej fotografii tom drugi, tak oczekiwany przez czytelników, poświęcony ludziom Rypina jest w opracowywaniu. Warto wspomnieć , że na nasze apele Państwo odpowiedzieli mnóstwem fotografii, które posłużą stworzeniu wydawnictwa. Z każdym zdjęć związane są niesamowite nieraz historie, które urzekają, wzruszają, czasem bawią. Takie było życie, tacy byli i są rypinianie - ciekawi i nieprzeciętni. Drodzy Państwo podtrzymujemy nasz apel o podzielenie się z nami fotografiami, które pomogą stworzyć w miarę pełny i interesujący obraz tych, którzy tworzyli historię tego naszego pięknego miasta. Prosimy kontaktować się z nami w naszej siedzibie w muzeum przy ulicy Warszawskiej, lub jeśli odległości na to nie pozwalają, a wiemy, że mamy Przyjaciół w całej Polsce i zagranicą, drogą elektroniczną poprzez adres: , a także poprzez profil na FB. Trafiają do nas czasem tak niezwykłe zdjęcia piękne, wykadrowane artystyczne ujęcia, ale przedstawiające anonimowe postaci. Może ktoś pomoże? Kto na zdjęciu?