Maj 2019

Sobota, 01.06.2019
Miejsce: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Wtorek, 28.05.2019
Miejsce: Miejsko - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie, ul. Warszawska 20, 87-500 Rypin, Sala Wystaw i Promocji
Sobota, 01.06.2019
Miejsce: Miejsko - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie, Filia nr 1, ul. Wojska Polskiego 9, 87-500 Rypin
Rypińska Kuźnia Talentów

Rypińska Kuźnia Talentów – dziecięco-młodzieżowy klub artystyczny, prowadzony społecznie przez Stanisława Wiśniewskiego, znanego w Rypinie i okolicach pasjonata  malarstwa. Spotkania, warsztaty, wyjazdy w plener, pomoc przy organizowaniu profesjonalnych wystaw, wszystko po to, by tkwiące w młodych ludziach talenty mogły gdzieś znaleźć ujście, by można było się zrealizować artystycznie. Kuźnia powstała w październiku 2007 roku, liczy kilkunastu uczestników, dziewczynki i chłopców, którzy w atmosferze prawdziwej pracowni artystycznej uczą się podstawowych technik malarskich. Masz talent nie zastanawiaj się, przyjdź na zajęcia z Panem Stasiem w Rypińskiej Kuźni Talentów.

Rypińska Kuźnia Talentów

Pdf