o muzeum.jpg

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rypinie
lokalizacja

Drodzy Mieszkańcy Rypina!

Z przyjemnością informujemy, że w dniach od 5 do 9 sierpnia br. niebo nad Rypinem ponownie zdominują kolorowe balony. W programie Zawodów Balonowych o Puchar Energa tradycyjnie nie zabraknie nocnego przejazdu załóg balonowych z palnikami po ulicach naszego miasta (czwartek, 6 sierpnia). W kolejnych dniach planowane są poranne i wieczorne loty do konkurencji. Ponadto w piątek, 7 sierpnia na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji od godz. 20:00 odbędzie się koncert na żywo z polskimi i zagranicznymi przebojami. Tego samego wieczoru odbędzie się również efektywny nocny pokaz balonów wraz z pokazem fireshow.
Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału, wspólnej zabawy i podziwiania balonów nad rypińskim niebem! Organizatorem zawodów jest Urząd Miasta Rypin, Grupa Hifly, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rypinie oraz Rypiński Dom Kultury.
Sponsorem Głównym Zawodów Balonowych jest Energa SA Grupa ORLEN. Partnerami wydarzenia są Damix Sp. z o.o., Lewiatan Holding S.A, Rejs Sp. z o.o. Oficjalnym dostawcą gazu jest Gaspol S.A.

*Uczestników wydarzenia prosimy o przestrzeganie obowiązujących obostrzeń sanitarnych.